Чемпіонат України юнаки 2008-09р.н. 30.07-03.08.2020р. Скадовськ

Матч за 1-2 місця
  • 03.08.2020
  • 12:20
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

Матч за 3-4 місця
  • 03.08.2020
  • 11:00
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

Матч за 5-6 місця
  • 03.08.2020
  • 09:40
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

Матч за 7-8 місця
  • 03.08.2020
  • 09:00
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

1/2 фіналу
  • 02.08.2020
  • 18:01
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 02.08.2020
  • 17:20
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

Матчі за 5-8 місця
  • 02.08.2020
  • 12:20
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 02.08.2020
  • 11:40
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

1/4 фіналу
  • 02.08.2020
  • 11:00
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 02.08.2020
  • 10:20
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 02.08.2020
  • 09:40
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 02.08.2020
  • 09:00
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

Група А
  • 01.08.2020
  • 19:20
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 01.08.2020
  • 18:00
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 01.08.2020
  • 16:40
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 01.08.2020
  • 11:40
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 31.07.2020
  • 18:10
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 31.07.2020
  • 11:20
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

Група Б
  • 01.08.2020
  • 16:00
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 01.08.2020
  • 10:20
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 01.08.2020
  • 09:00
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 31.07.2020
  • 18:50
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 31.07.2020
  • 17:30
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ
  • 31.07.2020
  • 16:30
  • Стадіон Енергія, м.Скадовськ

Місце Команда Сети Очки
1 КДЮСШ м.Чорноморськ 1 12
2 Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 місто Харків 10
3 ДЮСШ-3 м.Мелітополь 1 8
4 ДЮСШ "Темп" м.Тернівка 6
5 КДЮСШ м.Чорноморськ 2 6
6 ДЮСШ-3 м.Мелітополь 2 4
7 ДЮСШ-3 м.Мелітополь 3 2
8 КДЮСШ-1 м.Харків 2 0

Місце ПІБ Команда Очки
1 Шевченко Іван КДЮСШ м.Чорноморськ 1 140
2 Граур Микита Сергійович Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 місто Харків 113
3 Дементьєв Віталій ДЮСШ "Темп" м.Тернівка 109
4 Філатов Богдан КДЮСШ м.Чорноморськ 2 104
5 Нікіфоров Микита ДЮСШ-3 м.Мелітополь 1 72
6 Мараховський Максим ДЮСШ-3 м.Мелітополь 1 72
7 Онохов Тимофій Вікторович Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 місто Харків 66
8 Ладижинський Єгор КДЮСШ м.Чорноморськ 1 60
9 Сагдєєв Родіон ДЮСШ "Темп" м.Тернівка 56
10 Нікулін Арсеній ДЮСШ-3 м.Мелітополь 2 52
11 Толстой Петро КДЮСШ-1 м.Харків 2 49
12 Бабенко Вадим ДЮСШ-3 м.Мелітополь 1 45
13 Зінченко Всеволод Сергійович Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 місто Харків 43
14 Руденко Михайло ДЮСШ-3 м.Мелітополь 3 41
15 Чебанов Олександр КДЮСШ м.Чорноморськ 2 40
16 Остапенко Максим КДЮСШ-1 м.Харків 2 34
17 Тимонін Георгій КДЮСШ м.Чорноморськ 1 29
18 Кулюпін Даніїл ДЮСШ-3 м.Мелітополь 1 29
19 Шпиченко Арсеній ДЮСШ-3 м.Мелітополь 2 24
20 Молодика Сергій ДЮСШ "Темп" м.Тернівка 20