Структура Асоціації

Діяльність Асоціації пляжного гандболу України

 

У Міжнародній гандбольній федерації (IHF – International Handball Federation) розвитком пляжного гандболу опікується комісія з організації та проведення змагань. В Європейській гандбольній федерації (EHF – European Handball Federation) є спеціальний комітет з пляжного гандболу, під патронатом якого проходять континентальні змагання – ті самі чемпіонати Європи як серед дорослих, так і серед молоді. В Україні за розвиток пляжного гандболу відповідає Асоціація пляжного гандболу України (АПГУ).  АПГУ бере на себе вирішення усіх організаційних питань під час проведення змагань та інших заходів, наприклад, тренерських і суддівських семінарів або підготовчих зборів для національних команд.

 

12 грудня 2006 року – засновано Асоціацію пляжного гандболу України на установчій конференції з пляжного гандболу в Києві, на яку прибули делегати з 14 областей.

 

Мета Асоціації пляжного гандболу України – розвивати масовість занять пляжним гандболом, здобувати найвищі результати на міжнародних змаганнях.

 

У різних змаганнях під егідою Асоціації пляжного гандболу України щороку бере участь близько тисячі спортсменів.

 

11 грудня 2016 року на установчій конференціїї з пляжного гандболу в Києві було обрано президентом АПГУ Андрія Міщука. Сергія Санченко було призначено почесним президентом, генеральним секретарем - Валинтин Вакула.

 

Структура керівних органів Асоціації пляжного гандболу України

 

Structure UKR

* Правління:

 

Правління АПГУ: