Національні збірні

 
 Кандидати в національну збірну на 2024 рік (чоловіки):
       
1 Благодір Георгій 20.06.2005 КМСУ
2 Близнюк Ілля 19.02.2001 МСУ
3 Вакула Максим 13.03.2003 МСУ
4 Горовий Віталій 26.05.1997 МСУ
5 Джурак Сергій 18.07.2002 МСУ
6 Іванов Артем 04.11.2000 КМСУ
7 Козакевич Артем 02.10.1992 МСМК
8 Копишинський Iгор 26.02.1991 МСУ
9 Кушнірук Олексій 30.03.2004 КМСУ
10 Ланевич Альберт 05.02.2003 МСУ
11 Лобчук Максим 28.05.2000 МСУ
12 Михайлютенко Леонід 14.06.1994 МСУ
13 Моїсєєв Олександр 23.12.1996 МСУ
14 Моржуєв Владислав 06.10.2005 КМСУ
15 Новіков Олексій 16.07.1999 КМСУ
16 Одіноков Ігор 29.03.2000 МСУ
17 Онуфрієнко Олександр 28.04.2001 МСУ
18 Оскілко Вадим 01.02.2006 КМСУ
19 Павловський Максим 21.10.2006 КМСУ
20 Паровінчак Владислав 22.01.1998 МСУ
21 Поліщук Вадім 27.09.2005 КМСУ
22 Процюк Микола 23.09.2005 КМСУ
23 Савицький Павло 02.03.2004 КМСУ
24 Судавцов Ігор 20.01.2000 МСУ
25 Терехов Антон 28.07.1992 МСУ
26 Томашевський Олексій 10.10.2002 КМСУ
27 Турченко Ігор 04.12.2001 КМСУ
28 Цимбалюк Олександр 28.04.2001 МСУ
29 Цимбалюк Олексій 02.11.2005 КМСУ
30 Чудінов Назар 22.04.2003 КМСУ
31 Шайбаков Нікіта 28.09.2004 МСУ
32 Щуров Єміль 05.02.2006 КМСУ
33 Ярошенко Валентин 10.09.2007 МСУ
       
    Головний тренер — Ланевич Ростислав 
       
    Помічник головного тренера — Шнит Микола 
 
    Лікар-масажист - Новиков Анатолій
 

             

 

 

 

 
    Кандидати в національну збірну на 2024 рік (жінки):
       
1 Андрійчук Юлія 17.05.1992 МСУ
2 Бабій Христина 09.09.1997 МСУ
3 Бондаренко Анастасія 22.07.2002 МСУ
4 Васютяк Яна 31.07.2002 КМСУ
5 Гінкул Анастасія 31.12.2001 КМСУ
6 Діхтяр Єлизавета 21.03.2006
7 Дябло Ганна 21.01.2001 МСУ
8 Жолобович Олександра 05.08.2000 МСУ
9 Зоря Валерія 23.04.1987 МСУ
10 Кириллова Валерія 10.05.1993 МСУ
11 Корець Дар'я 29.02.2004 МСУ
12 Кочан Катерина 10.02.2005 МСУ
13 Крилова Марія 14.05.2006 КМСУ
14 Кушнір Аліна 28.06.2004
15 Лещенко Христина 26.03.2001 МСУ
16 Морозенко Ірина 04.09.2002 МСУ
17 Мініссалє Нетелі 05.04.2001 МСУ
18 Онопрієнко Дар'я 01.04.2006 КМСУ
19 Оржаховська Анастасія 26.05.2003 МСУ
20 Пархоменко Анастасія 04.01.2007 МСУ
21 Росоха Любов 21.03.2006 МСУ
22 Садовнича Катерина 24.10.2006 МСУ
23 Скрипець Марія 13.12.2006 МСУ
24 Соколова Владислава 14.01.2000 КМСУ
25 Соскида Каріна 09.10.2005 КМСУ
26 Чорнявська Тетяна 12.01.1993 МСУ
27 Шалімова Марія 19.12.2003 МСУ
28 Шлюхтіна Ольга 24.07.1998 МСУ
       
    Головний тренер — Вакула Валентин
       
    Помічник головного тренера — Зоря Валерія
 
    Лікар-масажист - Пивоваров Андрій