Юніорські збірні U-17 на 2023 рік

                          Кандидати в збірну U-17 на 2023 рік (юнаки):
       
 Прізвище та ім'я  дата народження  регіон
       
1  Бабенко Вадим 05.01.2008  Запорізька обл.
 Березинський Дмитро  11.10.2007  Волинська обл.
 Бойко Олександр  16.03.2007  Волинська обл.
 Завойчинський Володимир  31.05.2006  Одеська обл.
5  Запорожець Орест 14.09.2008  Волинська обл.
 Лісіцин Олександр  13.04.2006  Одеська обл. 
 Махновський Максим  23.02.2006  Одеська обл.
8  Никитюк Богдан 02.06.2008  Волинська обл.
 Оскілко Вадим  01.02.2006  Київська обл.
10   Павловський Максим  21.10.2006  Хмельницька обл.
11   Петьков Іван  02.04.2007  Харківська обл.
12  Потапов Олександр  02.12.2007  Хмельницька обл.
13   Соловйов Георгій  20.04.2006  Одеська обл. 
14   Усінов Денис  28.06.2006  Одеська обл. 
15   Філатов Богдан  15.01.2008  Одеська обл. 
16   Ходзінський Євгеній  06.10.2006  Одеська обл.
17   Чумак Нікіта  02.12.2007  Київська обл.
18   Щуров Єміль  05.02.2006  Кіровоградська обл.
19  Ярошенко Валентин  10.09.2007  Полтавська обл.
       
Головний тренер — Чуприна Альона Юріївна
       
Тренери — Ланевич Ростислав Анатолійович, Цап Мхайло Олександрович
       
       
                         Кандидати в збірну U-17 на 2023 рік (дівчата):
       
1  Васютяк Анна 06.07.2006  Миколаївська обл.
2  Вербицька Дарина 19.07.2008  Київська обл.
3  Волубцева Тетяна 23.04.2006  Закарпатська обл.
4  Воробйова Катерина   06.04.2006  Київ
5  Грабчак Анжеліка 06.11.2007  Львівська обл.
6  Голуб Ірина 29.03.2006  Харківська обл.
7  Горгонтій Еліна 08.04.2008  Київ
8  Діхтяр Єлізавета  21.03.2006  Київ
9  Дружченко Юліанна  23.01.2006  Київ 
10  Здріла Каріна 19.03.2006  Львівська обл.
11   Каганець Марія  28.11.2007  Дніпропетровська обл.
12   Колініченко Акінн'я  14.02.2006  Закарпатська обл.
13   Краснянська Ірина  19.05.2006  Київ 
14   Крилова Марія  14.05.2006  Київ 
15  Лазорак Анастасія 25.10.2007  Закарпатська обл.
16  Лакатош Васса 08.06.2006  Львівська обл.
17   Лукашенко Мелісса  22.08.2006  Закарпатська обл.
18   Марухнич Дарія  29.09.2007  Закарпатська обл.
19   Мусієць Валерія  14.12.2006  Київ
20   Онопрієнко Дар'я  01.04.2006  Київ
21   Пархоменко Анастасія  04.01.2007  Миколаївська обл. 
22   Пастерук Марія  07.01.2006  Київ
23   Пушка Аліна  26.12.2007  Дніпропетровська обл.
24   Расоха Любов  21.03.2006  Закарпатська обл.
25   Руда Аліна  27.03.2006  Київ
26   Садовнича Катерина  24.10.2006  Харківська обл.
27   Сергієнко Єлизавета  01.05.2007  Закарпатська обл.
28   Стеценко Аніта  23.07.2007  Запорізька обл.
29   Ступак Софія  16.01.2007  Дніпропетровська обл.
30   Тищук Дар'я  16.01.2006  Хмельницька обл.
31   Філіппова Катерина  14.02.2006  Кіровоградська обл.
32  Хоменко Анастасія   28.01.2006  Кіровоградська обл.
       
Головний тренер — Фоміна Галина Леонідівна
       
Тренери — Нечволод Олексій Олександрович, Ткачук Ірина Володимирівна