Юніорські збірні U-16 на 2024 рік

 
Кандидати в збірну U-16 на 2024 рік (юнаки):
 
Прізвище та ім'я дата народження регіон
       
1 Алєксєєнко Антон 08.03.2008 Одеська область
2 Бартоломєєв Артем 11.01.2008 Запорізька область
3 Басов Дмитро 05.08.2009 Одеська Область
4 Бондарєв Ілля 08.04.2008 Запорізька область
5 Борзаков Юрій 17.01.2008 Харківська область
6 Гребенюк Сергій 21.04.2008 Запорізька область
7 Єміров Микола 22.05.2008 Волинська область
8 Заклевський Богдан 23.04.2009 Хмельницька область
9 Запорожець Орест 14.09.2008 Волинська область
10 Звєрков Олександр 14.03.2008 Одеська область
11 Здоров Данило 27.06.2008 Запорізька область
12 Зіненко Роман 12.10.2009 Харківська область
13 Іванов Єгор 15.08.2008 Закарпатська область
14 Ігнатченко Єлисей 21.09.2008 Запорізька область
15 Кіранов Олександр 06.01.2010 Одеська область
16 Ковач Сергій 06.02.2008 Закарпатська область
17 Колесник Володимир 15.01.2008 Запорізька область
18 Кукуруза Вадим 05.01.2009 Хмельницька область
19 Левченков Артем 26.07.2008 Запорізька область
20 Максимчук Андрій 05.03.2009 Волинська область
21 Мараховський Максим 15.01.2008 Запорізька область
22 Марченко Руслан 15.07.2008 Запорізька область
23 Никитюк Богдан 02.06.2008 Волинська область
24 Нікіфоров Микита 19.03.2008 Запорізька область
25 Патійчук Юрій 02.05.2008 Волинська область
26 Патрашок Ярослав 10.05.2008 Запорізька область
27 Поповський Михайло 11.03.2008 Запорізька область
28 Порядін Іван 19.02.2008 Запорізька область
29 Простяков Данило 12.01.2008 Одеська область
30 Роман Артур 12.02.2008 Закарпатська область
31 Татаренко Михайло 03.07.2008 Запорізька область
32 Філатов Богдан 15.01.2008 Одеська область
33 Шевченко Іван 20.01.2008 Одеська область
34 Шітов Валерій 01.10.2008 Закарпатська область
35 Яковінець Максим 02.07.2008 Волинська область
36 Ярмак Богдан 26.06.2008 Харківська область
37 Ярошенко Артем 15.01.2208 Одеська область
       
   Головний тренер - Ланевич Ростислав 
       
   Тренер - Шнит Микола
       
       
Кандидати в збірну U-16 на 2024 рік (дівчата):    
       
 №  Прізвище та ім'я дата народження  регіон 
1 Альбанська Катерина  11.03.2008 Тернопільська область 
2 Бараннікова Вероніка 05.10.2008 Київська область
Бондар Вікторія 25.09.2008 Київська область
4 Боднарчук Юлія 25.10.2008 Львівська область 
5 Вербицька Дарина 19.07.2008 Київська область
6 Відвічук Катерина 13.07.2009 Київська область
7 Герасименко Марія 13.07.2008 Львівська область
8 Деркач Анна 29.11.2009 м. Київ
9 Задорожна Анна-Олександра 06.03.2008 м. Київ
10 Іванова Каріна 15.08.2008 Закарпатська область
11 Колініченко Аріна 11.01.2008 Закарпатська область
12 Косминко Христина 02.09.2008 Львівська область
13 Магурська Руслана 14.01.2008 Закарпатська область
14 Марченко Вікторія 02.10.2008 Тернопільська область
15 Матвійчук Анна 27.12.2009 м. Київ
16 Мацюк Марія 24.02.2009 Хмельницька область
17 Мільчевич Анна 18.10.2008 Закарпатська область
18 Мошковська Аліса 20.10.2009 Київська область
19 Назаренко Катерина 18.10.2008 Львівська область
20 Осадчук Марія 05.03.2008 Київська область
21 Петренко Марина 24.02.2009 Львівська область
22 Попіль Анна 09.04.2008 Закарпатська область
23 Прокопець Ангеліна 22.07.2008 Львівська область
24 Статкевич Маргарита 01.11.2009 Київська область
25 Тверитинова Анастасія 20.10.2008 м. Київ
26 Фурман Надія 28.07.2008 м. Київ
27 Хіміч Поліна 23.02.2008 Київська область
28 Хміль Аліна 09.04.2008 Тернопільська область
29 Цуркану Ангеліна 05.10.2008 Закарпатська область
30 Чуб Валерія 26.06.2008 м. Київ
31 Чурсінова Карина 25.11.2008 м. Київ
32 Ярмощук Діана 26.03.2008 Хмельницька область
       
   Головний тренер - Зоря Валерія
       
   Тренер - Чорнявська Тетяна