Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н.

 

 

❗Пляжні баталії продовжуються. ❗


???? Вже завтра стартують ігри ????чемпіонату України з пляжного гандболу ???? серед юнаків та дівчат 2004-2005 р. н. На піску ????️ зустрінуться п’ять юнацьких ???? та сім жіночих ???? команд.


????️ Розклад чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2004-2005 р. н.
???? м. Скадовськ, Пансіонат «Енергія».
????️ 09.08-13.08.2020 р.


✔️ Дівчата ????


????Група А
1. ХФСК ХОР (м. Херсон-1);
2. ДЮСШ М. Мамішвілі (м. Конотоп);
3. СДЮШОР (м. Зіньків);
4. Знам’янська КДЮСШ (м. Знам’янка).


????Група Б
1. Київська обл.(БСФК),(м. Бровари);
2. Збірна Дніпропетровської обл.;
3. ХФСК ХОР (м. Херсон-2).

 


✔️Юнаки ????


1. Збірна Полтавської обл.;
2. КДЮСШ (м. Чорноморськ-1);
3. м. Нововолинськ;
4. КДЮСШ (м. Чорноморськ-2);
5. ДЮСШ 3 (м. Мелітополь).

 


????️ 10.08.2020 р.

 

⌚09:00 КДЮСШ (м. Чорноморськ-1) vs КДЮСШ (м. Чорноморськ -2), (юнаки);
⌚09:40 Збірна Дніпропетровської обл. vs ХФСК ХОР (м. Херсон-2), (дівчата);
⌚10:20 ХФСК ХОР (м. Херсон-1) vs СДЮШОР (м. Зіньків), (дівчата);
⌚11:00 ДЮСШ М. Мамішвілі (м. Конотоп) vs Знам’янська КДЮСШ (м. Знам’янка), (дівчата);
⌚11:40 Збірна Полтавської обл. vs КДЮСШ (м. Чорноморськ-2), (юнаки);
⌚16:00 КДЮСШ (м. Чорноморськ-1) vs ДЮСШ 3 (м. Мелітополь), (юнаки);
⌚16:40 СДЮШОР (м. Зіньків) vs ДЮСШ М. Мамішвілі (м. Конотоп), (дівчата);
⌚17:10 Урочисте відкриття чемпіонату ????.
⌚17:40 Знам’янська КДЮСШ (м. Знам’янка) vs ХФСК ХОР (м. Херсон-1), (дівчата);
⌚18:20 Київська обл. (БСФК), (м. Бровари) vs ХФСК ХОР (м. Херсон-2), (дівчата);
⌚19:00 м. Нововолинськ vs ДЮСШ 3 (м. Мелітополь), (юнаки).

 

????️ 11.08.2020 р.


⌚09:00 КДЮСШ (м.Чорноморськ 2) vs м. Нововолинськ, (юнаки);
⌚09:40 Збірна Полтавської обл. vs ДЮСШ 3 (м. Мелітополь), (юнаки);
⌚10:20 СДЮШОР (м. Зіньків) vs Знам’янська КДЮСШ (м. Знам’янка), (дівчата);
⌚11:00 ХФСК ХОР (м. Херсон-1) vs ДЮСШ М. Мамішвілі (м. Конотоп), (дівчата);
⌚11:40 Київська обл. (БСФК) (м. Бровари) vs Збірна Дніпропетровської обл., (дівчата);
⌚17:00 КДЮСШ (м.Чорноморськ-1) vs м. Нововолинськ, (юнаки);
⌚17:40 ДЮСШ 3 (м. Мелітополь) vs КДЮСШ (м.Чорноморськ )-2), (юнаки);
⌚18:20 Збірна Полтавської обл. vs м. Нововолинськ, (юнаки).


????️ 12.08.2020 р.


⌚09:00 КДЮСШ (м. Чорноморськ-1) vs Збірна Полтавської обл.,(юнаки);
⌚09:40 Б1 vs А4 (дівчата);
⌚10:20 А2 vs Б3 (дівчата);
⌚11:00 Б2 vs А3 (дівчата);
⌚11.40 4 місце - 5 місце (юнаки);
⌚16:00 (Б1 – А4) vs (А2 - Б3) переможені (дівчата);
⌚16:40 Півфінал (юнаки) 2 vs 3;
⌚17:20 Півфінал (юнаки) 1 vs переможці (4– 5)
⌚18:00 (А1) vs (Б2 – А3) переможці (дівчата), півфінал;
⌚18:40 (Б1 – А4) vs (А2 - Б3) переможці (дівчата), півфінал;
⌚19:20 (Б1 – А4) vs (Б2 – А3) переможені (дівчата).


????️ 13.08.2020 р.


⌚09:00 (А2 - Б3) vs (Б2 – А3) переможені (дівчата);
⌚09:40 3 - 4 місце (хлопці);
⌚10:20 3 - 4 місце (дівчата);
⌚11:00 1 - 2 місце (хлопці);
⌚11:40 1 - 2 місце (дівчата);


❗12:15 Закриття чемпіонату, церемонія нагородження❗


???? Бажаємо успіхів!

 

#кручуякБог #sun #sea #beach #sand #beachhandball #Ukraine

 

 

09.08.2020

Також читайте

Відкрита першість м.Бровари серед юнаків та дівчат 2002-03 р.н.

29-30 травня 2019 року у Броварах пройде відкрита пешість міста серед юнаків та дівчат.

28.05.2019

Календарі ігор чемпіонату України серед команд 2000-01 р.н.

Розклад ігор чемпіонату України з пляжного гандболу серед команд хлопців та дівчат 2000-01 р.н.

03.06.2017