Чемпіонат України серед юнаків 2004-05 р.н

 

З 5 по 8 липня 2018 року в м. Черкаси на Живчик Арені було проходити Чемпіонат Україна серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н. Офіційні змагання серед цих вікових груп будуть проводитись вперше. У юнаків приймуть участь 7 коман, у дівчат - 5. Нижче Ви можете ознайомитися з розкладом ігор.

 

 

Чемпіонат України з пляжного гандболу

серед хлопців та дівчат 2004-2005р.н.

 

м. Черкаси, Живчик-Арена 05-08.07.2018р.

 

 

Хлопці                                   Дівчата 

 

1.Чорноморськ                      1. Конотоп

2.Мелітополь                          2. Херсон

3.Нововолинськ                     3. Кривий Ріг

4.Тернівка                              4. Тернівка

5.Южний                                5. Харків

6.Ужгород

7.Київ

 

 

 

Загальний розклад Чемпіонату України

з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2004-2005р.н.

 

05.07.2018р.

14:00 Харків – Кривий Ріг (дівчата)

14:40 Мелітополь – Київ (хлопці)

15:20 Нововолинськ – Ужгород (хлопці)

16:00 Тернівка – Южний (хлопці)

16:40 Тернівка – Конотоп (дівчата)

17:20 Нововолинськ – Чорноморськ (хлопці)

18:00 Херсон – Харків (дівчата)

 

 

06.07.2018р.

10:00 Київ – Нововолинськ (хлопці)

10:40 Кривий Ріг – Тернівка (дівчата)

11:20 Чорноморськ – Мелітополь (хлопці)

12:00 Конотоп – Херсон (дівчата)

12:40 Нововолинськ – Южний (хлопці)

13:20 Ужгород – Мелітополь (хлопці)

14:00 Тернівка – Київ (хлопці)

14:30 Парад відкриття Чемпіонату України з пляжного гандболу

15:00 Херсон – Кривий Ріг (дівчата)

15:40 Южний – Ужгород (хлопці)

16:20 Чорноморськ – Тернівка (хлопці)

17:00 Харків – Тернівка (дівчата)

17:40 Южний – Київ (хлопці)

 

07.07.2018р.

10:00 Тернівка – Мелітополь (хлопці)

10:40 Южний – Чорноморськ (хлопці)

11:20 Херсон – Тернівка (дівчата)

12:00 Ужгород – Київ (хлопці)

12:40 Харків – Конотоп (дівчата)

13:20 Мелітополь – Южний (хлопці)

14:00 Нововолинськ –Тернівка (хлопці)

14:40 Чорноморськ – Ужгород (хлопці)

15:20 Конотоп-Кривий Ріг (дівч.)

16:00 Мелітополь – Нововолинськ ( хлопці)

16:40 Ужгород – Тернівка (хлопці)

17:20 Чорноморськ – Київ (хлопці)

18:00 Півфінал (дівчата) А1 – А4

18:40 Півфінал (дівчата) А3 – А2

19:20 Півфінал (хлопці) А1 – А4

20:00 Півфінал (хлопці) А3 – А2

 

08.07.2018р.

09:00 3-4 місце(дівчата) ( А1 – А4 ) – (А3 – А2 ) переможені

09:45 3-4місце(хлопці) ( А1 – А4 ) – (А3 – А2 ) переможені

10:30 1-2 місце(дівчата) ( А1 – А4 ) – (А3 – А2 ) переможці

11:15 1-2 місце(хлопці) ( А1 – А4 ) – (А3 – А2 ) переможці

 

12:00 Церемонія нагородження

 

Запрошуємо всіх вболівальників підтримати свої команди!

 

27.06.2018

Також читайте

Другий ігровий день.

Результати

07.06.2018

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-09 р.н. Другий день!

Результати матчів 2-го ігрового дня!!!

01.08.2020

ЧЕРКАСИ. ЧУ 2004-05 р.н.

Підсумки Чемпіонату України

08.07.2018