Чемпіонат України U-13. Підсумки.

 

Пісок Скадовська цього літа бачив усе!!! І дощ, і сонце, і вітер, і ураган!!! Але ось таку кількість криків від радості і схлипів від сліз, напевно бачить вперше.

 

З усіх куточків нашої країни з'їхалися діти, щоб зіграти перший чемпіонат України з пляжного гандболу у своїй віковій категорії (2006-07 р.н.). Неймовірні баталії тривали чотири дні зранку і до самого вечора. Глядач був в захваті! Яке там море і засмага, коли тут, на стадіоні пляжних видів спорту пансіонату "Енергія" неможливо відірватися від гри дівчаток і хлоп’ят, які не на жарт борються за перемогу! Хуст, Кривий Ріг, Зіньків, Харків, Київ, Петрово, Херсон, Бровари та Чорноморськ! Ви всі гідні оплесків! Настав час назвати чемпіонів! У юнаків золоті медалі завоювала команда з Чорноморська (тренер Альона Чуприна), срібло дісталося команді з міста Харків (тренер Дар'я Сурган), бронза у Броварів (тренер Наталя Горбаха). У дівчаток золоті медалі завоювала команда міста Харків (тренер Юрій Андрусенко), срібло у Києва (тренер Галина Нечволод), і бронза у Херсона (тренери Анастасія Куруч і Аня Сільвестрова). Вітаємо!!!

 


Підсумкові таблиці Чемпіонату:
Дівчата: 1. КДЮСШ м.Харків 2. Стрімкий м’яч м.Київ 3. Херсон 4. м.Кривий Ріг 5. м.Хуст 6. СДЮШОР м.Зіньків 7. ДЮСШ Олімп м.Петрово Юнаки: 1. КДЮСШ м.Чорноморськ 2. КДЮСШ м.Харків 3. ДЮСШ м.Бровари Кращі гравці у номінаціях: Дівчата:
Кращий бомбардир-Росоха Люба (Хуст, 121 очко) Кращий гравець-Садовніча Катя (Харків) Кращий воротар - Горячева Юліана (Кривий Ріг) Кращий захисник-Онопрієнко Даша (Київ, Стрімкий м'яч).
Юнаки:
Кращий бомбардир-Соловйов Жора (Чорноморськ, 105 очок) Кращий гравець-Лисицин Саша (Чорноморськ) Кращий воротар-Міцний Роман (Бровари) Кращий захисник-Ярошенко Валентин (Харків).
Чекаємо всіх у наступному році!!!
Місце зустрічі змінити неможливо: МОРЕ, СОНЦЕ, ПЛЯЖ, ПІСОК!!!

#КРУЧУ ЯК БОГ# 

 

18.08.2019

Також читайте

За крок до медалей.

Вчора у Скадовську визничилися команди, що претендують на медалі Чемпіонату України.

22.06.2019

ЧЕРКАСИ. ЧУ 2004-05 р.н.

Підсумки Чемпіонату України

08.07.2018

Чемпіонат України U-13. День другий.

Фаворити після двох змагальних днів: у юнаків - Чорноморськ, у дівчат - Харків та Київ.

17.08.2019