ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ 2019

 

 

Євро 2019 з пляжного гандболу в Старих Яблонках (Польща) відвідає найбільша кількість національних збірних після Чемпіонату Європи 2007 року.

 

Європейська федерація гандболу зареєструвала 36 команд: 17 чоловічих та 19 жіночих. 

 

Майже всі учасники попереднього ЄВРО (Загреб, Хорватія, 2017 рік) у чоловіків та у жінок подали заявки на участь та будуть змагатися за титул найсильнішої команди континенту. Та в порівннянні з європейським форумом 2017 року з'являться і нові обличчя. В чоловічій програмі це збірні Румунії, Словенії та Туреччини, а в жіночій - до цих трьох додасться ще й збірна Кіпру.

 

Повний перелік команд виглядає наступним чином:

 

Жіночі збірні - Хорватія, Кіпр, Данія, Іспанія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Голандія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словенія, Швейцарія, Туреччина, Україна.

 

Чоловічі збірні - Хорватія, Данія, Іспанія, Франція, Німеччина, Угорщина, Італія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словенія, Швейцарія, Швеція, Туреччина, Україна.

 

Також у Старих Яблонках з 27 по 30 червня пройде Чемпіонат Європи у категорії U-17 (юнаки та дівчата 2002 року народження і молодші). У молоді кількість команд учасників дещо менша - 29 (14 жіночих та 15 чоловічих). Проте дивлячись які країни будуть представлені стає зрозумілим, що боротьба за чемпіонський титул буде не менш запеклою ніж у дорослих:

 

Жіночі збірні U-17 - Хорватія, Іспанія, Франція, Німеччина, Угорщина, Литва, Голандія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Швейцарія, Словакія, Україна.

Чоловічі збірні U-17 - Болгарія, Хорватія, Іспанія, Франція, Німеччина, Угорщина, Литва, Голандія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Швейцарія, Словакія, Україна.

 

На результати жеребкування Євро 2019 та розклад матчів за участю наших збірних очікуйте в наступних публікаціях.

 

 

20.12.2018

Також читайте

Старт турніру в Сербії

Розклад ігор та перший ігровий день

22.06.2018

Привітання головному тренеру жіночої збірної

Сьогодні приймає вітання головний тренер жіночої збірної України Валентин Іванович Вакула!

19.02.2018

Чемпіонат України серед чоловіків завершено. Результати фіналів.

Результати фіналів 11 Чемпіонату України серед чоловіків. 

13.06.2017