ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ 2019

 

 

Євро 2019 з пляжного гандболу в Старих Яблонках (Польща) відвідає найбільша кількість національних збірних після Чемпіонату Європи 2007 року.

 

Європейська федерація гандболу зареєструвала 36 команд: 17 чоловічих та 19 жіночих. 

 

Майже всі учасники попереднього ЄВРО (Загреб, Хорватія, 2017 рік) у чоловіків та у жінок подали заявки на участь та будуть змагатися за титул найсильнішої команди континенту. Та в порівннянні з європейським форумом 2017 року з'являться і нові обличчя. В чоловічій програмі це збірні Румунії, Словенії та Туреччини, а в жіночій - до цих трьох додасться ще й збірна Кіпру.

 

Повний перелік команд виглядає наступним чином:

 

Жіночі збірні - Хорватія, Кіпр, Данія, Іспанія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Голандія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словенія, Швейцарія, Туреччина, Україна.

 

Чоловічі збірні - Хорватія, Данія, Іспанія, Франція, Німеччина, Угорщина, Італія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словенія, Швейцарія, Швеція, Туреччина, Україна.

 

Також у Старих Яблонках з 27 по 30 червня пройде Чемпіонат Європи у категорії U-17 (юнаки та дівчата 2002 року народження і молодші). У молоді кількість команд учасників дещо менша - 29 (14 жіночих та 15 чоловічих). Проте дивлячись які країни будуть представлені стає зрозумілим, що боротьба за чемпіонський титул буде не менш запеклою ніж у дорослих:

 

Жіночі збірні U-17 - Хорватія, Іспанія, Франція, Німеччина, Угорщина, Литва, Голандія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Швейцарія, Словакія, Україна.

Чоловічі збірні U-17 - Болгарія, Хорватія, Іспанія, Франція, Німеччина, Угорщина, Литва, Голандія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Швейцарія, Словакія, Україна.

 

На результати жеребкування Євро 2019 та розклад матчів за участю наших збірних очікуйте в наступних публікаціях.

 

 

20.12.2018

Також читайте

Фінальні матчі Чемпіонату України

Фінальні матчі Чемпіонату України

13.06.2017

ПЛЯЖНИЙ ГАНДБОЛ НА УНІВЕРСІАДАХ!

Пляжний гандбол внесений у програму Європейських студентських Ігор!

07.02.2018

Черкаси. День другий.

Після двох ігрових днів лише 2 команди не зазнали поразок. Це Херсон у дівчат та Нововолинськ у хлопців.

13.07.2019