Третій день ЧУ в Черкасах.

У змаганнях дівчат обійшлося без несподіванок і за золоті нагороди гратимуть минулорічні фіналісти Херсон та Тернівка. Бронзу розіграють Конотоп і Бровари.

А ось у турнірі хлопців у третій змагальний день було по справжньому гаряче. Після завершення матчу Київ-Мелітополь три команди (Київ, Мелітополь та Чорноморськ) набрали по 4 очка і довелося рахувати додаткові показники. В результаті третє місце у попередньому раунді посіла команда Мелітополя, четверте — Києва, а п’ятими стали спортсмени з Чорноморська.

Як показали подальші чвертьфінальні та півфінальні ігри у пляжному гандболі немає нічого неможливого. Це з успіхом довела команда з Чорноморська, яка спочатку в 1/4 фіналу здолала минулорічного чемпіона Київ, а потім в 1/2 фіналу у цікавому та драматичному поєдинку переграла в серії булітів одного із фаворитів змагань Нововолинськ. Отакий собі стрибок із п’ятої позиції у фінал. У вирішальній грі спортсмени з Одещини зійдуться із ще однією сильною командою з Волині командою Луцьк, яка в свою чергу в півфіналі відносно легко розібралася з Мелітополем — 2:0.