Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н.

 

 

Сьогодні, 11 липня 2019 року у Черкасах стартує чергове дійство під егідою АПГУ - Чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2004-05 років народження. Саме по закінченню цих змагань будуть сформовані національні збірні в даній віковій категорії, які наступного року представлятимуть нашу країну на Європейській першості.

 

За інформацією Європейської федерації гандболу, міжнародний змагальний цикл збірних команд 2004 р.н. розрахований на три роки і апофеозом цього триріччя будуть ЮНАЦЬКІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ, що пройдуть у 2022 році у Сенегалі.

 

Отож, бажаємо нашим “тінейджерам” цікавих баталій на березі Дніпра і нехай кожен з вас отримає свій шанс потрапити на “олівець” тренерам збірної.

 

 

Розклад змагань 


11.07.2019


12:30 Тернівка – Мелітополь – юнаки

13:15 Київ – Нововолинськ – юнаки

14:00 Тернівка – Херсон – дівчата

14:45 Луцьк – Чорноморськ – юнаки

15:30 Конотоп – Бровари – дівчата

16:15 Київ – Тернівка – юнаки

17:00 Офіційне відкриття Чемпіонату України

17:15 Мелітополь – Чорноморськ – юнаки

18:00 Конотоп – Херсон – дівчата

18:45 Тернівка – Бровари – дівчата

 

 

 

12.07.2019

 

10:00 Херсон – Бровари – дівчата

10:45 Конотоп - Тернівка – дівчата

11:30 Луцьк – Нововолинськ – юнаки

12:15 Чорноморськ – Тернівка – юнаки

13:00 Херсон – Тернівка – дівчата

13:45 Бровари – Конотоп – дівчата

14:30 Київ – Луцьк – юнаки

15:15 Мелітополь – Нововолинськ – юнаки

16:00 Херсон – Конотоп – дівчата

16:45 Бровари – Тернівка – дівчата

17:30 Чорноморськ – Київ – юнаки

18:15 Нововолинськ – Тернівка – юнаки

 

 

 

13.07.2019

 

10:00 Луцьк – Мелітополь – юнаки

10:45 Бровари – Херсон – дівчата

11:30 Нововолинськ – Чорноморськ – юнаки

12:15 Київ – Мелітополь – юнаки

13:00 Тернівка – Луцьк – юнаки

13:45 Тернівка – Конотоп – дівчата

14:30 4 місце – 5 місце – юнаки

15:15 3 місце – 6 місце – юнаки

16:00 1 місце – 4 місце – дівчата

16:45 2 місце – 3 місце – дівчата

17:30 1 місце – Переможець ( 4місце – 5місце ) – юнаки

18:15 2 місце – Переможець ( 3місце – 6місце ) – юнаки

 


14.07.2019


09:30 5-6 місце – юнаки

10:15 3-4 місце – дівчата

11:00 3-4 місце – юнаки

11:45 Фінал – дівчата

12:30 Фінал – юнаки

 

13:30 Церемонія закриття Чемпіонату України

 

 

11.07.2019