ВСЕСВІТНІ ПЛЯЖНІ ІГРИ 2019

 

 

З 9 по 14 жовтня 2019 року в м. Сан Дієго, Каліфорнія, США відбудуться перші Всесвітні Пляжні Ігри.

 

У програмі змагань 15 дисциплін з неолімпійських видів спорту, в тому числі і наш улюблений пляжний гандбол. 

 

Безпосередньо в турнірі на каліфорнійських піщаних кортах прийматимуть участь по 12 жіночих та чоловічих національних збірних, половина з яких уже відома. Перші п'ять комад за результатами Чемпіонату світу 2018 року (Казань) здобули путівки на історичний форум. У чоловіків це збірні - Бразилії, Хорватії, Угорщини, Іспанії та Швеції. У жінок - Греції, Норвегії, Бразилії, Іспанії та Данії. Збірні команди США виступатимуть на правах господарів турніру. Решта шість місць отримають переможці Чемпіонатів Континентів 2019 року. У випадку якщо континентальний чемпіон вже кваліфікувався до Сан Дієго через чемпіонат світу в Казані, то найкраща команда континенту із числа некваліфікованих отримує право на участь у Всесвітніх пляжних іграх 2019.

 

Чемпіонат Європи 2019 року, де власне і визначаться останні щасливчики на поїздку до США, пройде у польському містечку Старі Яблонки з 2 по 7 липня. Національні збірні України розпочнуть свою підготовку до європейського форуму наприкінці травня наступного року. В планах проведення навчально-тренувальних зборів та участь в міжнародних турнірах.

 

Отож, побажаємо нашим командам плідної роботи у підготовчий період та вдалого виступу на прекрасних пляжних стадіонах сусідньої Польщі.

 

 

13.12.2018

Також читайте

ЧЄ U-17 СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ У ХОРВАТІЇ. ПЕРШИЙ ДЕНЬ

Сьогодні пройшли матчі попереднього раунду Чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат.

16.06.2017

Чемпіонат Європи у Хорватії серед чоловіків

З 16 по 25 червня у Загребі, столиці Хорватії, буде проходити Чемпіонат Європи з пляжного гандболу 2017, де беруть...

15.05.2017