Перший ігровий день у Чорногорії

Перший день міжнародних змагань.

Дівчата.

Дівчата програли гру з Нідерландами, але виграли з Литвою.
З Нідерландами перший сет грали на рівних. Спочатку вели Нідерланди, потім наші вийшли вперед. В кінці голландки зрівняли і завершили у нічию 14-14. Грали до золотого гола і ми загубили три 3 спроби забити, як результат 15-14 за голандками. Другий сет минулорічні чемпіонки виграли на класі 22-14.

Результат Нідерладія - Україна 2:0.

Гра з Литвою була фактично за друге місце у групі. Перший сет був на рівних. Трохи краще виглядали українки, але як завжди підводила реалізація. Що і привело до програшу у другому сеті. Але майстерність українок у булітах і професіоналізм воротаря Вікторії Салтанюк - перемога!

Україна - Литва 2-1 (11:10, 12:22, 10:8)

Хлопці.

Тут були два запеклі поєдинки з дуже сильними суперниками. Угорці минолорічні срібні призери та традиційно сильна Португалія. Результат видався невтішним для нас. Ми програли 2 поєдинки.

Угорщина - Україна 2-0 (21:18, 20:18)

Україна - Португалія 0-2 (15:21, 24:25)

По результатам у сетах можна побачити, що справді гра була на рівних, але сьогодні не пощастило і ми втратили можливість вести боротьбу за медалі.