Скадовськ. ЧУ 2002-03 Р.Н.

 

Результати матчів 3-го дня:

 

9:00 Львів-Закарпаття (дівчата)  2-0

9:45 Южний-Кропивницький (хлопці)  2-0

10:30 ХВУФК(Херсон2)-Запоріжжя (дівчата)  2-1

11:15 Мелітополь-Рівне (хлопці)  2-0

12:00 Львів-Скадовськ (дівчата)  2-0

12:45 Тернопіль-Луцьк (хлопці)  0-2

15:00 Запоріжжя-Шостка (дівчата)  2-0

15:45 Кропивницький-Тепрнопіль (хлопці) 2-0

16:20 Закарпатська-Тернопіль (дівчата)  2-0

17:15 Мелітополь-Луцьк (хлопці)  0-2

18:00 ХВУФК(Херсон2)-Кривий Ріг (дівчата)  2-0

19:30 Рівне-Южний (хлопці)  0-2

 

    Таблиця

ігор чемпіонату України з пляжного гандболу серед дівчат 2002-03 р.н.

Попередній раунд Група А

Команди

1

2

3

4

5

Сети

очки

місце

1

Запоріжжя

 

2-0

1-2

2-0

2-0

7-2

6

2

2

Шостка

0-2

 

0-2

2-1

0-2

2-7

2

4

3

ХВУФК (Херсон 2)

2-1

2-0

 

2-0

2-1

8-2

8

1

4

Кривій Ріг

0-2

1-2

0-2

 

0-2

1-8

0

5

5

БВУФК Бровари

0-2

2-0

1-2

2-0

 

5-4

4

3

 

 Таблиця

ігор чемпіонату України з пляжного гандболу серед дівчат 2002-03 р.н.

Попередній раунд Група Б

Команди

1

2

3

4

5

Сети

очки

місце

1

Закарпатська обл

 

2-0

0-2

2-0

0-2

4-4

4

3

2

Тернопіль

0-2

 

0-2

1-2

0-2

1-8

0

5

3

Львів

2-0

2-0

 

2-0

0-2

6-2

6

2

4

Скадовськ

0-2

2-1

0-2

 

0-2

2-7

2

4

5

Херсон 1

2-0

2-0

2-0

2-0

 

8-0

8

1

  

Таблиця

ігор чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків 2002-03 р.н.

Попередній раунд

Команди

1

2

3

4

5

6

сети

очки

місце

1

Рівне

 

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-10

0

6

2

Южний

2-0

 

2-0

2-0

2-0

2-0

10-0

10

1

3

Мелітополь

2-0

0-2

 

0-2

0-2

2-0

4-6

4

4

4

Луцьк

2-0

0-2

2-0

 

2-0

2-0

8-2

2

2

5

Кропивницький

2-0

0-2

2-0

0-2

 

2-0

6-2

6

3

6

Тернопіль

2-0

0-2

0-2

0-2

0-2

 

2-8

2

5

 

 

Розклад матчів 1/4 та 1/2 фіналу.

16 червня, субота

9:00 1А-4Б (дівчата)  ХВУФК(Херсон2)-Скадовськ

9:45 2А-3Б (дівчата)  Запоріжжя-Закарпатська

10:30 1-4 (хлопці)  Южний-Мелітопіль

11:15 3А-2Б (дівчата)  БВУФК «Бровари» (дівчата)-Львів

12:00 4А-1Б (дівчата)  Шостка-Херсон 1

12:45 2-3 (хлопці)  Луцьк-Кропивницький

13:30 гра за 9-10 місце (дівчата) Кривий Ріг-Тернопіль

14:15 гра за 5-6 місце (хлопці)  Тернопіль-Рівне

 

 

15.06.2018

Також читайте

конкурс на посади головних тренерів молодіжних збірних

АПГУ оголошує конкурс на посади головних тренерів молодіжних збірних

28.09.2018

Чемпіонат України серед дівчат та юнаків 2000-01 р. н.

З 02 по 06 червня у смт. Лазурне Херсонської області буде проходити Чемпіонат України серед дівчат та юнаків 2000-01...

31.05.2017

Відкрита першість м.Бровари

Відкриття пляжного сезону в Україні!

25.05.2018