Успішний дебют за кордоном!!!

По завершенню українського пляжного сезону херсонська команда ХФСК ХОР вирішила спробувати свої сили за кордоном, а саме у Болгарії, в місті Несебр. Там з 11-го по 13-е вересня проходив традиційний міжнародний турнір з пляжного гандболу «Несебр пляжний Кубок 2020».

Спочатку на міжнародні старти організатори запрошували херсонську «Дніпрянку». Але підопічні Бориса Милославського не змогли поїхати через свою зайнятість на «Фіналі чотирьох» Кубку України. Тому на запрошення відгукнулась молодша команда. Адже наступного року ці дівчата вже виступатимуть у складі юніорської збірної з пляжного гандболу. До речі, на змаганнях взяли участь як чоловічі, так і жіночі колективи. При чому змагалися дорослі. Але нашим юним красуням це не стало на заваді показати всю свою майстерність на піску.

І хоча спочатку у команди виникли труднощі з транспортом тренерів це не спинило. Довга дорога, не стала на заваді блискучому результату українок. Тим паче, що для підопічних Вікторії Жосан та Лариси Косенко закордонний турнір став дебютним.

По приїзду в Болгарію організатори дали можливість українській дружині відпочити, а вже наступного дня херсонські гандболістки вийшли на майданчик. Всього у змаганнях взяли участь сім команд, розділені колективи були на дві підгрупи. За два дні турніру наші дівчата провели чотири матчі.

У першій зустрічі українки зіграли із господарями майданчику. Обігравши опонентів з рахунком – 2:0, наші дівчата продовжили боротьбу за головний трофей змагань. У наступному матчі перемога над командою «Слівніца» далася дещо складніше. Але й тут досвід українок взяв гору, 2:0 і гості успішно пройшли до фіналу.

У заключний день, у півфінальному поєдинку, з командою «Поморіє» херсонський колектив знову відсвяткував перемогу – 2:0. А от у фіналі нашим дівчатам протистояв столичний клуб «Люлін Софія». Перемігши у вирішальному поєдинку, українська команда посіла перше місце і стала володаркою головного трофею міжнародних стартів. Пам’ятним дипломом організатори турніру відмітили ще й наставників наших дівчат, як почесних гостей.

Для дівчат це були перші міжнародні старти, – розповідає тренер команди Вікторія Жосан, – тим паче, що для багатьох це була взагалі перша закордонна поїздка. Дякуємо організаторам за дуже теплий прийом. Адже проживання та харчування повністю взяла на себе приймаюча сторона. А ще нас вразила тамтешня публіка. Болгари більше грають в класичний гандбол, тому наші піруети були для них невеликим сюрпризом. Після фінальної перемоги над болгарським клубом, наша команда виконала так званий переможний танок. У колі всі почали дружно викрикувати «Україна», то й тут місцеві фани підтримали нас гучними оплесками. До речі, ми вже отримали запрошення на турнір на наступний рік.

На цій позитивній ноті херсонські гандболістки завершили пляжний сезон. Зараз команда ХФСК ХОР готується до змагань з класичного гандболу. Цього року дівчата візьмуть участь не лише у дитячих змаганнях, а й зіграють у Першій лізі.

Оксана Стешенко, прес-служба АПГУ

16.09.2020

Також читайте

Підсумки відкритої першості Броварів

З 29 по 30 травня 2019 року у міському парку "Приозерний" Броварів відбулася відкрита першість міста з пляжного...