Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-09 р.н.

 

 

З 31 липня в місті Скадовськ, Херсонської області, стартує сезон пляжного гандболу 2020.

 

Першими в боротьбу за звання чемпіонів України вступають наймолодші спортсмени – юнаки та дівчата 2008-2009 р. н. Змагання триватимуть чотири дні. У турнірі серед юнаків участь візьмуть 8 команд, у дівчат вдвічі менше – 4 колективи.

 

До вашої уваги розклад матчів чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н.:

 

м. Скадовськ, Пансіонат «Енергія»                                          31.07-03.08.2020 р.

 

Юнаки


Група А                                                                                          Група Б
1. ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка                                                         1. КДЮСШ-1 м. Харків 1
2. ДЮСШ 3 м. Мелітополь 1                                                        2. ДЮСШ 3 м. Мелітополь 2
3. КДЮСШ-1 м. Харків 2                                                             3. КДЮСШ м.Чорноморськ 1
4. КДЮСШ м.Чорноморськ 2                                                      4. ДЮСШ 3 м. Мелітополь 3

 

Дівчата

1. ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка
2. КДЮСШ-3 м. Харків
3. ДЮКФП-5 м. Херсон
4. м. Скадовськ

 

31.07.2020 р.


10:00 ДЮКФП-5 м. Херсон – КДЮСШ-3 м. Харків (дівчата)
10:40 ДЮСШ ТЕМП м. Тернівка – м. Скадовськ (дівчата)
11:20 ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка – КДЮСШ м. Чорноморськ 2 (хлопці)
16:30 КДЮСШ м. Чорноморськ 1 – ДЮСШ 3 м. Мелітополь 3 (хлопці)
17:00 Урочисте відкриття чемпіонату
17:30 ДЮСШ 3 м. Мелитопіль 2 – КДЮСШ-1 м. Харків 1 (хлопці)
18:10 КДЮСШ-1 м. Харків 2 - ДЮСШ 3 м. Мелітополь 1 (хлопці)
18:50 ДЮСШ 3 м. Мелітополь 2 – ДЮСШ 3 м. Мелітополь 3 (хлопці)

 

01.08.2020 р.

 

09:00 КДЮСШ-1 м. Харків 1 – ДЮСШ 3 м. Мелітополь 3 (хлопці)
09:40 м. Скадовськ – КДЮСШ-3 м. Харків (дівчата)
10:20 КДЮСШ м.Чорноморськ 1 – КДЮСШ-1 м. Харків 1 (хлопці)
11:00 ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка – ДЮКФП-5 м. Херсон (дівчата)
11:40 ДЮСШ 3 м. Мелітополь 1 – КДЮСШ м.Чорноморськ 2 (хлопці)
16:00 КДЮСШ м.Чорноморськ 1 – ДЮСШ 3 м. Мелітополь 2 (хлопці)
16:40 КДЮСШ-1 м. Харків 2 – ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка (хлопці)
17:20 ДЮКФП-5 м. Херсон – м. Скадовськ (дівчата)
18:00 ДЮСШ 3 м. Мелітополь 1 – ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка (хлопці)
18:40 КДЮСШ-3 м. Харків – ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка (дівчата)
19:20 КДЮСШ-1 м. Харків 2 – КДЮСШ м.Чорноморськ 2 (хлопці)

 

02.08.2020р.

 

09:00 Б1 – А4 (хлопці)
09:40 А2 – Б3 (хлопці)
10:20 А1 – Б4 (хлопці)
11:00 Б2 – А3 (хлопці)
11:40 (Б1 – Б4) – (А2 - Б3) переможені (хлопці)
12:20 (А1 – Б4) – (Б2 – А3) переможені (хлопці)
16:00 Півфінал (дівчата) 1 – 4
16:40 Півфінал (дівчата) 2 – 3
17:20 (Б1 – Б4) – (А2 - Б3) переможці (хлопці), півфінал
18:00 (А1 – Б4) – (Б2 – А3) переможці (хлопці), півфінал

 

03.08.2020р.

 

09:00 7 – 8 місце (хлопці)
09:40 5 – 6 місце (хлопці)
10:20 3 – 4 місце (дівчата)
11:00 3 – 4 місце (хлопці)
11:40 1 – 2 місце (дівчата)
12:20 1 – 2 місце (хлопці)

 

13:00 Закриття чемпіонату, церемонія нагородження

 

Приходь підтримати юних спортсменів!!!

 

 

29.07.2020

Також читайте

Результати 2-го дня Чемпіонату України.

Завершився другий ігровий день Чемпіонату України серед дорослих.

18.06.2019

Суперники українських збірних на ЄВРО 2019

Стали відомі результати жеребкування Чемпіонату Європи серед національних та юніорських...

14.03.2019

Збір чоловічої національної збірної України.

Сьогодні, 2 червня, чоловіча збірна України з пляжного гандболу розпочинає навчально-тренувальний збір у рамках...

02.06.2017