З 31 липня в місті Скадовськ, Херсонської області, стартує сезон пляжного гандболу 2020.
Першими в боротьбу за звання чемпіонів України вступають наймолодші спортсмени – юнаки та дівчата 2008-2009 р. н. Змагання триватимуть чотири дні. У турнірі серед юнаків участь візьмуть 8 команд, у дівчат вдвічі менше – 4 колективи.
До вашої уваги розклад матчів чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н.:
м. Скадовськ, Пансіонат «Енергія» 31.07-03.08.2020 р.
Юнаки
Група А Група Б
1. ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка 1. КДЮСШ-1 м. Харків 1
2. ДЮСШ 3 м. Мелітополь 1 2. ДЮСШ 3 м. Мелітополь 2
3. КДЮСШ-1 м. Харків 2 3. КДЮСШ м.Чорноморськ 1
4. КДЮСШ м.Чорноморськ 2 4. ДЮСШ 3 м. Мелітополь 3
Дівчата
1. ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка
2. КДЮСШ-3 м. Харків
3. ДЮКФП-5 м. Херсон
4. м. Скадовськ
31.07.2020 р.
10:00 ДЮКФП-5 м. Херсон – КДЮСШ-3 м. Харків (дівчата)
10:40 ДЮСШ ТЕМП м. Тернівка – м. Скадовськ (дівчата)
11:20 ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка – КДЮСШ м. Чорноморськ 2 (хлопці)
16:30 КДЮСШ м. Чорноморськ 1 – ДЮСШ 3 м. Мелітополь 3 (хлопці)
17:00 Урочисте відкриття чемпіонату
17:30 ДЮСШ 3 м. Мелитопіль 2 – КДЮСШ-1 м. Харків 1 (хлопці)
18:10 КДЮСШ-1 м. Харків 2 - ДЮСШ 3 м. Мелітополь 1 (хлопці)
18:50 ДЮСШ 3 м. Мелітополь 2 – ДЮСШ 3 м. Мелітополь 3 (хлопці)
01.08.2020 р.
09:00 КДЮСШ-1 м. Харків 1 – ДЮСШ 3 м. Мелітополь 3 (хлопці)
09:40 м. Скадовськ – КДЮСШ-3 м. Харків (дівчата)
10:20 КДЮСШ м.Чорноморськ 1 – КДЮСШ-1 м. Харків 1 (хлопці)
11:00 ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка – ДЮКФП-5 м. Херсон (дівчата)
11:40 ДЮСШ 3 м. Мелітополь 1 – КДЮСШ м.Чорноморськ 2 (хлопці)
16:00 КДЮСШ м.Чорноморськ 1 – ДЮСШ 3 м. Мелітополь 2 (хлопці)
16:40 КДЮСШ-1 м. Харків 2 – ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка (хлопці)
17:20 ДЮКФП-5 м. Херсон – м. Скадовськ (дівчата)
18:00 ДЮСШ 3 м. Мелітополь 1 – ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка (хлопці)
18:40 КДЮСШ-3 м. Харків – ДЮСШ ТЕМП м.Тернівка (дівчата)
19:20 КДЮСШ-1 м. Харків 2 – КДЮСШ м.Чорноморськ 2 (хлопці)
02.08.2020р.
09:00 Б1 – А4 (хлопці)
09:40 А2 – Б3 (хлопці)
10:20 А1 – Б4 (хлопці)
11:00 Б2 – А3 (хлопці)
11:40 (Б1 – Б4) – (А2 - Б3) переможені (хлопці)
12:20 (А1 – Б4) – (Б2 – А3) переможені (хлопці)
16:00 Півфінал (дівчата) 1 – 4
16:40 Півфінал (дівчата) 2 – 3
17:20 (Б1 – Б4) – (А2 - Б3) переможці (хлопці), півфінал
18:00 (А1 – Б4) – (Б2 – А3) переможці (хлопці), півфінал
03.08.2020р.
09:00 7 – 8 місце (хлопці)
09:40 5 – 6 місце (хлопці)
10:20 3 – 4 місце (дівчата)
11:00 3 – 4 місце (хлопці)
11:40 1 – 2 місце (дівчата)
12:20 1 – 2 місце (хлопці)
13:00 Закриття чемпіонату, церемонія нагородження
Приходь підтримати юних спортсменів!!!