Фінали у Сербії

Українські молодіжні збірні серед призерів у Сербії !!!

24 червня у сербському м. Нові-Сад відбулися матчі плей-офф і безпосередньо за місця.

Розпочинався цей день з чвертьфінальної гри юнаків проти хорватського клуб Sokol. Наші хлопці провели цей поєдинок досить впевнено і без проблем здолали суперника 2:0. Далі був півфінал проти угорського клубу Beach Stars. Цей матч виявися дуже цікавим і напруженим. Перший сет за угорцями – 24:20, другий за українцями – 16:28. Ну а в серії булітів наш воротар не залишив жодних шансів супернику – 6:0 і ми у фіналі!!! У вирішальній грі ми зустрілися із сербським 2areg і могли реваншувати за поразку в груповому раунді. Та через велику кількість не реалізованих моментів у завершальній стадії атак цього зробити не вдалося – 0:2 і українським юнакам дісталося лише срібло. Крім того, кращим воротарем турніру визнаний Ігор Судавцов! Браво Ігор!!!

Наші дівчата провели дві гри. У півфіналі нам, на жаль, не вдалося нав’язати боротьбу    сербському клубу 2areg – 0:2 (10:22; 16:19). А в матчі за третє місце проти Precka Breaks було справді гаряче. Обидва сети закінчувалися внічию і продовжувалися до «золотого голу». Ну і тут більш вправними та вдалими виявилися українки. В результаті 2:0 (17:16; 12:11) і бронзові медалі турніру. Ще одну жіночу нагороду ми здобули в номінації кращий воротар турніру – Анастасія Кальченко! Вітаємо Настю!!!

Отже, підводячи підсумки змагань, можна сміливо сказати, що обидві наші команди провели досить хороші спаринги напередодні Чемпіонату Європи. Тренери оцінили ступінь підготовленості гравців та над чим ще необхідно попрацювати до старту Євро.

До 27 червня збірні базуються в м. Нові-Сад і через тренування і спаринги продовжують підготовку до головного форуму.

24.06.2018

Також читайте

З Великоднем

Христос Воскрес!

08.04.2018

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД. ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ.

10.06.2017

Результати 1-го ігрового дня ЧУ серед юнаків та дівчат 2006-07 р.н.

У перший день змагань було зіграно шість ігор у змаганнях дівчат та три - у хлопців.