УКРАЇНСЬКІ СУДДІ У ФІНАЛІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТУРНІРУ

Анастасія Куруч та Анна Сільвестрова представлять Україну в якості суддівської пари у фіналі EBT (European Beach Handball Tour) сезону 2017 року. Турнір буде проходити у польському місті Старе-Яблонкі з 31-ого травня по 03 червня.


Одночасно із матчами на турнірі відбудеться семінар для арбітрів та делегатів. Там наші судді складатимуть іспит на здобуття престижного звання «Суддя Європейської категорії з пляжного гандболу». Вони стали одними із восьми пар-кандидатів, що отримали запрошення на участь у семінарі. Всього заявку на участь подавало дванадцять пар.


Як зауважив президент АПГУ Андрій Міщук, ця подія стала можливою завдяки сприянню генерального секретаря ФГУ Олександра Гладуна.
 

Вся гандбольна спільнота щиро вболіває за колег, які зможуть таким чином представити країну на міжнародному змаганні.

 

ДОВІДКА: EBT – це серія турнірів для чоловічих та жіночих клубних команд з пляжного гандболу, що проводяться протягом календарного року в різних країнах Європи. На кожному турнірі команди-учасниці отримують рейтингові очки в залежності від зайнятого місця. В кінці сезону всі здобуті очки сумуються і кращі команди своїх країн мають змогу перед початком наступного сезону позмагатися за титул найсильнішої команди EBT сезону попереднього.


У цьогорічному фіналі змагатимуться 12 чоловічих та 12 жіночих коман. У чоловіків це будуть 2 команди з Хорватії, 2 - з Польщі, та по одній із Голандії, Угорщини, Португалії, Росії, Іспанії, Німеччини, Сербії та Швейцарії. Відповідно у жінок — по 2 команди з Іспанії, Угорщини та Польщі, та по одній із Хорватії, Німеччини, Португалії, Голандії, Швейцарії та Словаччини. На попередньому етапі команди змагатимуться у двох підгрупах по 6 команд і зіграють кожен з кожним (за коловою системою). До основного раунду потрапляють по 4 кращі команди кожної групи і далі в матчах на вибування будуть розіграні медалі у чоловічому та жіночому турнірах.

20.04.2018

Також читайте

І знову наш смачний спонсор!

Компанія Дмитрук знову підтримала пляжний гандбол.

04.06.2018

Чемпіонат України U-13. День третій.

Чемпіон України у юнаків визначився достроково!!!

18.08.2019

Фінальні матчі Чемпіонату України

Фінальні матчі Чемпіонату України

13.06.2017