Юніорські збірні U-16

                          Кандидати в збірну U-16 на 2022 рік (юнаки):
       
 Прізвище та ім'я  дата народження  регіон
       
 Березинський Дмитро  11.10.2007  Волинська обл.
 Горлов Тимофій  06.07.2007  Харківська обл.
 Євлахов Максим  31.05.2007  Харківська обл.
 Завойчинський Володимир  31.05.2006  Одеська обл.
 Лісіцин Олександр  13.04.2006  Одеська обл. 
 Лочман Максим  07.11.2007  Київ
 Махновський Максим  23.02.2006  Одеська обл.
 Оскілко Вадим  01.02.2006  Київська обл.
 Павловський Максим  21.10.2006  Хмельницька обл.
10   Петьков Іван  02.04.2007  Харківська обл.
11  Потапов Олександр  02.12.2007  Хмельницька обл.
12   Семко Микита  28.05.2006  Одеська обл. 
13   Соловйов Георгій  20.04.2006  Одеська обл. 
14   Усінов Денис  28.06.2006  Одеська обл. 
15   Фальшук Артем  29.01.2006  Одеська обл. 
16   Хоменко Роман  14.12.2006  Київська обл.
17   Чумак Нікіта  02.12.2007  Київська обл.
18   Щуров Єміль  05.02.2006  Кіровоградська обл.
19  Ярошенко Валентин  10.09.2007  Полтавська обл.
       
Головний тренер — Чуприна Альона Юріївна
       
Тренер — Цап Мхайло Олександрович
       
       
                         Кандидати в збірну U-16 на 2022 рік (дівчата):
       
1  Воробйова Катерина   06.04.2006  Київ
2  Діхтяр Єлізавета  21.03.2006  Київ
3  Дружченко Юліанна  23.01.2006  Київ 
 Каганець Марія  28.11.2007  Дніпропетровська обл.
 Калініна Катерина  07.01.2007  Кіровоградська обл.
 Краснянська Ірина  19.05.2006  Київ 
 Крилова Марія  14.05.2006  Київ 
 Лукашенко Мелісса  22.08.2006  Закарпатська обл.
 Масловська Карина  11.05.2006  Хмельницька обл.
10   Мусієць Валерія  14.12.2006  Київ
11   Онопрієнко Дар'я  01.04.2006  Київ
12   Пархоменко Анастасія  04.01.2007  Миколаївська обл. 
13   Пастерук Марія  07.01.2006  Київ
14   Пушка Аліна  26.12.2007  Дніпропетровська обл.
15   Расоха Любов  21.03.2006  Закарпатська обл.
16   Руда Аліна  27.03.2006  Київ
17   Садовнича Катерина  24.10.2006  Харківська обл.
18   Скобіль Анастасія  01.10.2006  Київ
19   Стеценко Аніта  23.07.2007  Запорізька обл.
20   Ступак Софія  16.01.2007  Дніпропетровська обл.
21  Султан Катерина  31.05.2007  Херсонська обл.
22   Тищук Дар'я  16.01.2006  Хмельницька обл.
23   Філіппова Катерина  14.02.2006  Кіровоградська обл.
24   Халак Юлія  12.12.2006  Запорізька обл.
25  Хоменко Анастасія   28.01.2006  Кіровоградська обл.
       
Головний тренер — Фоміна Галина Леонідівна