Юнацькі збірні

 

          

          Кандидати в збірну U-17 на 2021 рік (юнаки):
 № Прізвище та ім'я  дата народження  регіон
       
 1  Беке Даніель  19.03.2004  Закарпатська обл.
 2  Бінецький Андрій  23.02.2005  Волинська обл.
 3  Гочачко Андрій  25.09.2004  Волинська обл.
 4  Губенко Кирило   13.07.2004  Запорізька обл.
 5  Довбиш Олександр  04.04.2004  Запорізька обл.
 6  Заєць Олексій  13.02.2004  Київська обл.
 7  Ільїн Мирослав  24.07.2004  Одеська обл.
 8  Касай Андрій   10.02.2004  Запорізька обл. 
 9  Красюн Констянтин   22.06.2004  Волинська обл. 
 10  Кушнірук Олексій   30.03.2004   Волинська обл.
 11  Лейба Максим  08.02.2004  Київська обл. 
 12  Писаревський Михайло   21.07.2004  Запорізька обл. 
 13  Подборський Гліб   15.09.2004   Одеська обл.
 14  Процюк Микола   23.09.2005   Хмельницька обл.
 15  Римарчук Степан   22.01.2004  Волинська обл.
 16  Савицький Павло  02.03.2004  Волинська обл.
 17  Шайбаков Нікіта  28.09.2004  Закарпатська обл.
       
    Головний тренер — Ланевич Ростислав Анатолійович
       
    Помічник головного тренера — Шнит Микола Олександрович
       
       
           Кандидати в збірну U-17 на 2021 рік (дівчата):
 №  Прізвище та ім'я  дата народження  регіон
       
 1  Данилець Поліна  05.12.2005  Херсонська обл.
 2  Клецко Влада  03.09.2004  Київська обл.
 3   Ковалінич Аліна  22.01.2204  Київська обл.
 4   Кочан Катерина  10.02.2005  Київська обл.
 5    Кривуля Єлізавета  10.01.2004  Сумська обл.
 6   Кулик Вікторія  25.04.2004  м. Київ
 7   Логвінова Крістіна  11.06.2004  Херсонська обл.
 8   Морозова Валерія  24.03.2004  Херсонська обл.
 9   Наконечна Анастасія  16.01.2004  Херсонська обл.
 10   Павлишина Юлія  03.06.2004  Херсонська обл.
 11   Пойманова Надія  30.04.2004  Херсонська обл.
 12   Резуненко Яна  22.06.2004  Херсонська обл. 
 13  Рейлян Валерія  18.03.2005  Херсонська обл. 
 14  Савера Діана  10.12.2004  Київська обл.
 15  Садова Анжела  01.08.2004  Херсонська обл.
 16  Садовнича Катерина  24.10.2006  Харківська обл.
 17  Серікова Софія  19.09.2005  Херсонська обл.
 18  Ткач Анастасія  15.06.2004  Сумська обл.
 19  Томашевська Маргарита  15.06.2005  Херсонська обл.
       
    Головний тренер — Милославський Борис Михайлович
       
    Помічник головного тренера — Гурський Олександр Іполитович